window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-EQJP8XYTZT');
T: 56 654 86 15
O nas

Z pasją i zaangażowaniem działamy dla Was już od 30 lat

Od ponad 30 lat dzielimy się pasją motoryzacji, zapewniamy wygodę i spokój użytkowania samochodu dobranego idealnie do Twoich potrzeb. Nasze doświadczenie w branży i nieustanny rozwój pozwalają również naszym doradcom zaproponować najlepsze rozwiązania finansowe i zadbać o wszystkie formalności.

Dla klientów, kierowców, właścicieli

W salonie Torital spotkasz fachowy zespół ekspertów, którzy odpowiedzą na każde pytanie, pomogą Ci wybrać samochód i zaproponują najbardziej korzystne opcje finansowania. O Twój spokój i bezpieczeństwo dbamy również w naszym serwisie: zapewniamy obsługę aut na gwarancji oraz pogwarancyjnych.  Posiadamy autoryzację marek Fiat, Peugeot i Iveco i zachowujemy wszystkie standardy diagnostyki i napraw. 

KONTAKT
Samochody nowe - znajdź perfekcyjne dopasowanie

Nasz salon samochodowy to przestrzeń, gdzie znajdziesz nowe auta marek Fiat, Citroen i Peugeot i będziesz mógł poczuć ich komfort oraz energię, wybierając się na jazdy próbne. Dynamiczne, eleganckie sylwetki, najnowsze technologie we wnętrzu połączone w całość pasją inżynierów i projektantów. To wszystko składa się na Twój komfort i bezpieczeństwo zarówno podczas jazdy w mieście, jak i na bezdrożach.

KONTAKT
Samochody używane - wybór z korzyścią

Samochód używane są świetnym wyborem, aby łączyć potrzeby z korzyściami dla budżetu. Auta pre-owned przechodzą u nas proces selekcji i kontrolę jakości. Sprawdzamy samochód pod względem wizualnym, technicznym oraz mechanicznym, aby dać Ci pewność i bezpieczeństwo. W naszej ofercie aut używanych znajdziesz gamę modeli wielu czołowych marek. Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą. 

Mężczyzna w samochodzie
Mobilność w harmonii z naturą

Jedną z wartości, na którą zwracamy szczególną uwagę jest zrównoważona mobilność.  Znajdziesz u nas szeroki wybór najnowszych modeli aut elektrycznych i hybrydowych. Łączą one doskonałe osiągi i komfort jazdy, a przy tym pomagają zmieniać na lepsze środowisko, które jest wspólnym dobrem zarówno naszym, jak i przyszłych pokoleń.

Droga i drzewa
Tu, gdzie ekscytujący świat samochodów spotyka się z mocą sportu

Toruń jest miastem pełnym pasji do sportu. Zawodnicy: początkujący i zaawansowani, amatorzy i profesjonaliści, wnoszą do naszej społeczności energię i podążając za swoimi marzeniami inspirują innych. Nie bojąc się wyzwań, są zaangażowani, budują charakter rywalizując w duchu fair play. W Torital bardzo cenimy te wartości, dlatego nie tylko śledzimy rozwój lokalnych sportowców, ale też aktywnie uczestniczymy w ich sukcesach. Prowadzimy aż pięć projektów sponsorskich CSR wspierając osiągnięcia dzieci, młodzieży, dorosłych pasjonatów i zawodowców.

Zawodnicy
Torital Toruń w liczbach
22
lata na rynku
400
samochodów sprzedawanych rocznie
3
marki
560
sprawdzonych ofert rocznie
4
profesjonalnych doradców
10
specjalistów mechaników
15
stanowisk serwisowych
5
projektów społecznych CSR
Kariera w Torital Toruń

Dołącz do naszego zespołu! Sprawdź, na jakie stanowiska prowadzimy aktualnie rekrutację 

KARIERA W TORITAL
KARIERA W TORITAL