window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-EQJP8XYTZT');
T: 56 654 86 15
Serwisy

Torital - autoryzowane usługi serwisowe

Nasi wykwalifikowani fachowcy znajdą najlepsze rozwiązania dla Ciebie i Twojego samochodu. Jesteśmy oficjalnym serwisem marki Fiat, Peugeot, a także Iveco, ale wykonujemy przeglądy serwisowe, naprawy, lakierowanie, a nawet personalizację wnętrza aut wszystkich marek.

Przegląd okresowy i diagnostyka

Zapewnij sobie spokój i bezpieczeństwo podczas codziennej eksploatacji samochodu. Szybka, trafna diagnostyka i sprawne usunięcie ewentualnych usterek w dogodnym dla Ciebie terminie to dla nas priorytet. Oferujemy transparentne ceny i pełną gamę usług w zakresie naprawy i konserewacji aut. W swojej ofercie mamy również serwisowanie flot.

UMÓW WIZYTĘ W SERWISIE
Serwisowanie samochodów w stacji kontroli pojazdów
Naprawy warsztatowe

Dzięki nowocześnie wyposażonemu warsztatowi nasi wykwalifikowani mechanicy z wieloletnim doświadczeniem znajdą rozwiązanie każdego problemu. Używamy nowych oryginalnych części, by przywrócić auto do pełnej sprawności zarówno po drobnej stłuczce, jak i kolizji. Jest również możliwość użycia części regenerowanych, które posiadają gwarancję producenta.

UMÓW WIZYTĘ W SERWISIE
Widok pod maską samochodu
Usługi lakiernicze i usuwanie zarysowań

Estetyczny wygląd samochodu ma znaczenie. Usunięcie zarysowań, wgnieceń i ubytków to nie tylko dbałość o walory wizualne. Usługi lakiernicze to również ochrona przed korozją, a co za tym idzie zabezpieczenie przed spadkiem wartości auta.

UMÓW WIZYTĘ W SERWISIE
Polerowanie samochodu
Regeneracja i renowacja wnętrza

Twój samochód działa bez zarzutu, ale jak każde wnętrze, w którym spędzamy czas, wymaga czasem odświeżenia i zmiany. Skorzystaj z naszej usługi regeneracji i renowacji wnętrz. Wymienimy zniszczone plastikowe elementy, naprawimy ubytki zarówno w tapicerce z tkaniny, jak i skórzanej lub zmienimy ją w całości. Pozbędziemy się nieestetycznych uszkodzeń we wnętrzu, a tym samym podniesiemy komfort użytkowania auta i walory wizualne. Regeneracja wnętrza to także świetna opcja dla osób, które planują sprzedaż samochodu. Niewielkim kosztem, możesz podnieść w ten sposób wartość rynkową pojazdu.

UMÓW WIZYTĘ W SERWISIE
wnętrze samochodu Fiat
Samochód zastępczy

W trosce o Twoją wygodę, w przypadku likwidacji szkody komunikacyjnej, zapewniamy Ci samochód zastępczy na czas pełnej naprawy. Nie musisz martwić się o utrzymanie mobilności ani szukać alternatywnych form transportu. Podczas gdy Twój samochód jest w rękach naszej fachowej załogi serwisu, ty możesz skoncentrować się na codziennych obowiązkach. 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Samochody przed salonem samochodowym Torital