window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-EQJP8XYTZT');
T: 56 654 86 15
Opel Torital Toruń
Samochody nowe Opel

Nasz rozległy asortyment i świetne ceny są warte odwiedzin naszego salonu w mieście Toruń! 

Nowy Opel Astra
Nowy Opel Astra
ŚMIAŁY DESIGN I INNOWACYJNE TECHNOLOGIE

Nowa generacja Opla Astry o przejrzystej stylistyce już tu jest. Perfekcyjna niemiecka technologia zapewnia to, co najlepsze. Nie musisz iść na kompromis, aby codziennie cieszyć się jazdą, podziwiać stylowe wzornictwo, doceniać niskie koszty eksploatacji i korzystać z innowacyjnych technologii. Gama mocnych, dynamicznych silników benzynowych i diesla, o niskim tarciu wewnętrznym, w połączeniu z wyjątkowo płynnie pracującymi, wyrafinowanymi skrzyniami biegów, tworzą zaskakująco responsywny układ. Przygotuj się na dłuższe podróże Nową Astrą.

 

Corsa-e
100% ELEKTRYCZNA FRAJDA Z PROWADZENIA

Poznaj Corsę-e z napędem elektrycznym – imponujący zasięg, szybkie ładowanie, duża moc, niemal bezgłośna praca

Samochody Opel dostępne od ręki w Torital

Zawsze aktualne ogłoszenia, wszystkie informacje
o dostępności i cechach modelu. Tutaj również umówisz jazdę próbną i zamówisz rozmowę
z doradcą.

Twój Opel zawsze w rękach fachowców

W autoryzowanym serwisie Opel z pewnością znajdziesz doradcę i profesjonalistę w naprawach mechanicznych, którzy wprowadzą Cię w proces usunięcia szkód i zadbają o rzetelny przekaz informacji.

Serwis gwarancyjny

Wsparcie techniczne naszego wykwalifikowanego zespołu serwisowego gwarantuje Ci diagnostykę oraz naprawę zgodną z wymaganiami producenta i zawsze bezproblemowe użytkowanie pojazdu.

ZAPISZ SIĘ DO SERWISU

Serwis pogwarancyjny

Diagnostyka, wymiana części, naprawa. W autoryzowanym serwisie Torital dbamy o Twój spokój, terminy i najwyższą jakość obsługi.

ZAPISZ SIĘ DO SERWISU

Serwis blacharsko - lakierniczy

W naszym warsztacie blacharsko-lakierniczym dbamy, by Twoje auto zawsze wyglądąło jak nowe. Prowadzimy kompleksowe naprawy szkód komunikacyjnych, a także usuwamy drobne uszkodzenia i zniekształcenia karoserii. 

ZAPISZ SIĘ DO SERWISU

Części zamienne

Korzystamy z oryginalnych części producenta, które posiadają wszystkie wymagane certyfikaty i gwarantują idealne dopasowanie.

ZAPISZ SIĘ DO SERWISU

Części zamienne Opel

Wszystkie części, których potrzebujesz

Dzięki częściom regenerowanym SUSTAINera, Twój samochód będzie gotowy do rozpoczęcia nowego etapu. Nasza gama części regenerowanych obejmuje: silniki, turbosprężarki, automatyczne i manualne skrzynie biegów, wtryskiwacze, zawory EGR i wiele innych.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Wszystkie części, których potrzebujesz
Korzyści także dla środowiska

Korzystanie z oferty części regenerowanych SUSTAINera powoduje obniżenie kosztów eksploatacji samochodu i zmniejszenie ilości odpadów trafiających na wysypiska. Obecność gamy części regenerowanych SUSTAINera zapewnia odzysk materiałów oraz oszczędność energii, wody i chemikaliów, poprzez ponowne wykorzystanie części i komponentów.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Korzyści także dla środowiska

Finansowanie i ubezpieczenia Opel

Kredyt, leasing, a może wynajem? Wybierz najbardziej dogodną metodę finansowania. Posiadamy również bogatą ofertę ubezpieczeń oraz usług które mogą być sfinansowane w ramach jednej umowy. Na dodatek możesz załatwić wszystkie formalności nie wychodząc z domu. 

Opcje finansowania Twojego nowego Opla

Nowe auto w dobrej cenie? Sprawdź elastyczne metody finansowania marki Opel. Szeroka gama produktów finansowych oferowana jest przez spółki finansowe Grupy FCA tj. FCA Bank S.p.A., Leasys Polska Sp. z o.o. i FCA Leasing Na 100% znajdziesz coś dla siebie!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Opcje finansowania Twojego nowego Opla
Dealer Opel Torital Toruń

Dealer Opel Torital Toruń

Nasz przyjazny i profesjonalny personel zapewnia obsługę na poziomie, który zawsze przewyższa oczekiwania Klientów. Jeśli chcesz doświadczyć z pierwszej ręki i przetestować niesamowite samochody, które mamy na stanie lub możliwość zamówienia, wstąp do nas aby znaleźć nowe lub używane auta marki Opel.

Dealer Opel Torital Toruń

O projektach, aktualnościach i najlepszych newsach Opel Torital

Piszemy, fotografujemy, śledzimy wydarzenia, trendy i promocje. Koniecznie odwiedź nasze zakładki: “Projekty” (tutaj dowiesz się więcej o działaniach sponsorskich i zaangażowaniu na rzecz społeczności lokalnej) i “Aktualności” (najlepsze nowiny z branży motoryzacyjnej, promocje, akcje, innowacje)

Skontaktuj się z nami!