window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-EQJP8XYTZT');
T: 56 654 86 15
Finansowanie i ubezpieczenia

Kompleksowe i elastyczne oferty finansowania Twojego samochodu

Kredyt, leasing, a może wynajem? Wybierz najbardziej dogodną metodę finansowania. Posiadamy również bogatą ofertę ubezpieczeń oraz usług które mogą być sfinansowane w ramach jednej umowy. Na dodatek możesz załatwić wszystkie formalności nie wychodząc z domu. 

 

Kredyt ratalny szyty na miarę

W Torital proponujemy rozwiązania dostosowane do indywidualnych  potrzeb i planów. Nasi doradcy pomogą Ci w wyborze i znajdą najbardziej korzystne rozwiązania na rynku. Kupując samochód nowy lub używany w systemie ratalnym każdy klient sam decyduje o wysokości wpłaty własnej, którą wnosi na początku finansowania oraz o długości kredytu, na który rozłożona będzie pozostał kwota. 

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
Uścisk dłoni po transakcji
Wszystko w ramach jednej płatności

Niezależnie od tego, który model finansowania wybierzesz, kredyt czy leasing, w ramach jednej raty możesz również wygodnie opłacać:

 • ubezpieczenie komunikacyjne
 • ubezpieczenie spłaty kredytu
 • ubezpieczenie GAP zapewniające ochronę porzed utratą wartości samochodu w czasie
 • wyposażenie dodatkowe
 • usługi MOPAR
ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY
Samochód
Kredyt Niska rata

Kredyt Niska Rata jest atrakcyjnym wyborem szczególnie dla klientów ceniących sobie niskie miesięczne obciążenie finansowe. Skorzystają też na nim z pewnością fani motoryzacji zdecydowani na częstą wymianę samochodu na nowszą wersję lub zakup lepiej wyposażonego auta. Dzięki racie balonowej miesięczne raty nie obciążają budżetu. W ostatnim miesiącu kontraktu decyzja o sposobie spłaty kredytu należy do Ciebie. Do Twojej dyspozycji są aż trzy opcje zakończenia umowy:

 • oddanie samochodu do dealera na podstawie umowy gwarantującej odkup samochodu i sfinansowania kolejnego auta
 • spłaty raty balonowej i dalej cieszyć się swoim dotychczasowym samochodem
 • refinansowanie raty balonowej w kolejnym kredycie.
ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY
Kobieta za kierownicą samochodu
Kredyt z ratą roczną

Jedną z naszych propozycji jest opcja kredytu z jedną ratą w roku. Wybierając ten sposób finansowania nie musisz już pamiętać o miesięcznych płatnościach. W zależności od wybranego okresu kredytowania raz w roku płacisz ratę w wysokości 25-50% wartości samochodu. Do wyboru jest kredyt na 12 do 48 miesięcy. 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY
Drewniane klocki z datą
Wynajem Smart Renting

Smart Renting jest dość nową formułą finansowania dla firm. W tej opcji wynajmu masz możliwość pierwokupu samochodu po zakończeniu umowy najmu i znasz cenę odkupu pojazdu już w momencie podpisywania umowy. W podstawowym pakiecie w ratę wliczone jest również auto zastępcze oraz Assistance. W pakietach rozszerzonych można dodać pełną obsługę serwisową, ubezpieczenie AC i OC, serwis opon i inne przydatne każdemu kierowcy usługi.

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY
Samochód na parkingu przed salonem samochodowym
Leasys Miles - wynajem na schemacie „pay-per-use”

Leasys Miles to doskonałe rozwiązanie dla osób, które używają samochodu głównie do poruszania się po mieście, nie korzystają z niego regularnie i ich roczny przebieg jest dość mały. Jest to wynajem auta na zasadzie  „pay-per-use”. Umowa trwa 48 miesięcy i nie wymaga wpłaty własnej. Niska miesięczna rata jest stała i do niej doliczana jest kwota obliczana na podstawie faktycznie przejechanych kilometrów.

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY
Widok na drogę z wnętrza samochodu
Leasing

Leasing pozwala cieszyć się użytkowaniem nowego samochodu bez konieczności jego nabycia. Jest to wygodna opcja zwłaszcza dla osób, które prowadzą firmę lub jednoosobową działalność gospodarczą. W ramach programu możesz wybrać wysokość pierwszej wpłaty oraz długość trwania umowy. Podobnie jak w przypadku kredytu w ramach jednej raty można finansować ubezpieczenie, serwisy i dodatkowe wyposażenie.

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY
Samochód na drodze
Unlimited dla aut hybrydowych i elektrycznych

Leasys Unlimited to innowacyjna usługa wynajmu długoterminowego dedykowana modelom hybrydowym i elektrycznym Grupy Stellantis. Forma najmu została zaprojektowana, by gwarantować niezależność w każdym aspekcie. 

 • Bez wpłaty własnej 
 • Bez limitu kilometrów
 • Ochrona ubezpieczeniowa 
 • Assistance z samochodem zastępczym
 • Obsługa serwisowa 
ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY
Elektryczny Fiat 500