window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-EQJP8XYTZT');
T: 56 654 86 15
Odpowiedzialność społeczna

Zaangażowanie i wsparcie jest naszą wartością. Społeczna odpowiedzialność biznesu w Torital

Nie jesteśmy tylko dealerem samochodowym. Jesteśmy siłą napędową pozytywnych zmian w naszej społeczności. Poznaj nasze projekty CSR, w których wspieramy lokalnych sportowców.

Nasze projekty CSR
Akademia Start

W Torital stawiamy na promowanie zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej wśród młodych ludzi. Klub piłkarski jest ważnym miejscem, gdzie młodzi piłkarze mają szansę rozwijać swoje umiejętności, zdobywać doświadczenie oraz kształtować wartości takie jak teamwork, dyscyplina i wytrwałość. W tych działaniach mocno wspieramy Akademię Start. Toruński klub dla najmłodszych oraz juniorów podczas treningów i półkolonii pomaga realizować marzenia zawodników o karierze sportowca. 

FC Toruń

Footsal to dynamiczny i emocjonujący sport, który przyciąga coraz większą widownię. FC Toruń od początku stawia na zawodników pochodzących z miasta Kopernika i gra w najwyższej lidze rozgrywek, dlatego cieszymy sie, że możemy mieć swój wkład w rozwój pomarańczowo-czarnego zespołu. 

Artur Rawski

Artur Rawski to utalentowany sportowiec należący do toruńskiego klubu kick-boxingu Smok Toruń. Jest przykładem zawodnika z charakterem, który nie poddaje się, a w walkach łączy dynamikę z precyzją. Te wartości bardzo cenimy zarówno w sporcie, jak i w samochodach. Zapraszamy więc do obejrzenia pełnych energii modeli aut w salonie Torital oraz do ogladania zaciętych walk Artura razem z nami!

Bartist Toruń

Bartist Toruń to wyjątkowy klub 6-osobowej zespołowej piłki nożnej. Amatorka Liga Szkółek Piłkarskich - Liga Szóstek to profesjonalnie zorganizowane rozgrywki piłkarskie dla amatorów i pasjonatów piłkarstwa. Drużyna z Torunia w 2022 roku doszła do finału tych rozgrywek, gdzie zdobyli wicemistrzostwo Polski, a auta Torital dowiozły zawodników na miejsce i z powrotem. Teraz wspieramy naszych lokalnych zawodników w drodze o mistrzostwo.

Emil Sajfutdinow

W projektach społecznych, które wspieramy nie mogłoby zabraknąć przedstawiciela toruńskiego świata żużlowego. Emil Sajfutdinow to zawodnik, który ambicją i determinacją przyciąga fanów motocyklowych wyścigów na torze. Startuje z powodzeniem w PGE Ekstralidze reprezentując Apator Toruń.