TORITAL Toruń

Torital Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:
Doradca handlowy klienta instytucjonalnego

Oferujemy: umowę o pracę, profesjonalne narzędzia pracy, szkolenia produktowe, możliwość rozwoju zawodowego, motywacyjny system wynagradzania, pracę w doświadczonym - kreatywnym zespole, oraz pakiet socjalny.

Zadania:

  • sprzedaż samochodów FIAT, ISUZU i IVECO Daily dla firm i instytucji,
  • aktywne pozyskiwanie klientów,
  • zarządzanie bazą klientów - CRM poprzez:
    - budowanie trwałych i lojalnych relacji,
    - analizę potrzeb i dobór optymalnych produktów,
    - konstruowanie ofert handlowych - uzgodnionych i zaczepnych,
  • prezentacja pojazdów zgodnie ze standardami i potrzebami Klienta,
  • przygotowanie form finansowania zakupu (leasing, kredyt),
  • realizacja celów sprzedaży,
  • kreowanie pozytywnego wizerunku i identyfikacja z firmą.

Kwalifikacje:

  • wykształcenie i doświadczenie zawodowe z dobrą znajomością branży motoryzacyjno - handlowej,
  • zręczność stosowania skutecznych technik pozyskiwania klientów instytucjonalnych,
  • zaangażowanie, kreatywność oraz motywacja w osiąganiu celów sprzedaży i finansowych,
  • umiejętności interpersonalne i wysoka kultura prowadzenia negocjacji,
  • predyspozycje marketingowe do prezentacji samochodów z wiodących marek w sprzedaży,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • biegła znajomość pakietu MS Office.

Aplikacje z klauzulą zawierającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883)" - prosimy kierować na: sekretariat@torital.pl

zamknij ofertę pracy